Technologie

technologie Thermalution ® se skládá z nejmodernějších funkčních tkanin, up-to-date designu a naší ThermalTek ® technologie nekovového topného drátu, která generuje teplo a ohřívá tělo. Nejen, že je vhodný pro všechny druhy outdoorových aktivit, jako je pěší turistika, rybaření, lyžování, lov, atd., ale nyní je také k dispozici pro činnosti ve studené vodě, jako je surfování, potápění, plavání, jízda na kajaku, jízda na vodních lyžích atd.

Thermalution ® je vaše nenahraditelné řešení pocitu chladu. Naše výrobky jsou unikátní směsí vyspělých technologických inovací s nejnovějšími módními návrhy.

technologie

Technologie - ThermalTek ®
ThermalTek ® je patentovaný topný drát a vynalezli ho v Petatech ® Int'l Co, Ltd. Je první nekovový topný drát na světě, který se používá pro spotřebitelské produkty. ThermalTek ® topný drát je vyroben z nekovových materiálů a díky tomu má výhody nekovových výrobků. Tyto výhody zahrnují: snadné napájení, odolnost, flexibilitu a omyvatelnost. Společnost Petatech ® je průkopníkem v tomto odvětví a úspěšně rozvíjí produkty přenosu energie na vytápění pro domácí, rehabilitační, podvodní a venkovní účely.

ThermalTek ® má následující vlastnosti:



technologie Co je bezpečné infračervené záíření FIR.
Bezpečné infračervené záíření (FIR) je spektrum slunečního záření s vlnovou délkou 4 až 1000 mikronů. Toto je neviditelné pro lidské oko.

National Aeronautics and Space Administration (NASA) uvedl, že FIR s vlnovou délkou mezi 6-14 mikronů má schopnost pronikat hluboko do lidského těla, kde lehce pozvedne tělesnou teplotu a vytvářet rezonanci. To může urychlit metabolismus, zlepšuje krevní oběh a poskytuje teplo.

Testování Petatech ® International Co, Ltd výrobků, prováděné Chung-šan institutem pro vědu a techniku ukazují, že všechny produkty společnosti Petatech® vytvářejí požadovaný terapeutické FIR s vlnovou délkou od 6 -14 mikronů.